בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית היא בנייה של אתר פשוט וראשוני. כל חברה או בעל עסק, צריך אתר. לא משנה אם אתה שרברב או עורך דין, בטוח תרצה שיגיעו אלייך לקוחות מתעניינים, שרוצים לשכור את שירותיך או לקנות את המוצרים שלך.

הדרך הבסיסית ביותר להיות קיים ברשת האינטרנט היא באמצעות בניית אתר תדמית. אתר שכזה מכיל את כל הפרטים הרלוונטים עלייך ועל העסק שלך. האתר לרוב יהיה פשוט ובו יופיעו בעיקר פרטי ההתקשרות עימך- טלפון וכתובת, אילו שירותים אתה מציע, דוגמאות ללקוחות או לשירותים שביצעת ואולי אפילו חוות דעת והמלצות. מטרת האתר היא אחת- להאדיר את בית העסק שלך על פני בתי עסק אחרים באותו תחום.

  • אתרי תדמית
  • גלריית אתרי תדמית
  • גלריית אתרי אינטרנט

תדמיתי או אתר תוכן ומידע

לכל בעל עסק מתאים סוג אתר שונה. חשוב כי תכיר את כל הסוגים כדי לדעת מה מתאים לך. אתר תדמיתי מתאים לכל מי שרוצה שגם לו יהיה אתר אינטרנט. הוא זקוק לכך, כדי לרשום את כתובת האתר על כרטיס הביקור שלו, או הפרוספקט שהוא מחלק, ובכך להצטייר כאמין ובטוח יותר משאר המתחרים שלו.

אתר תוכן ומידע הוא רמה אחת נוספת בתחום בניית אתרים והוא אתר שמתבסס על קידום בגוגל. אתר שמכיל בתוכו כמות מידע רלוונטית שמאפשרת לגוגל להעלות אותנו ברשימת החיפוש, על פי ביטויי מפתח רלוונטים לנושא האתר.

יתרונות האתר

אתר תדמית הוא אתר שחשוב לכל אחד. הוא הדרך שלנו להציג את עצמנו ולשווק את עצמנו בכל תקשורת ביננו לבין לקוחות או ספקים שלנו. אנו יכולים להשתמש באתר לצורך חתימה אלקטרונית במייל או לכרטיס ביקור. כל עוד יש לנו אתר, אנחנו נראים רציניים ואמינים יותר.

יתרון בניית אתר תדמית בניגוד לאתרים אחרים הוא כמובן המחיר. לרוב בניית אתר תדמית תהיה זולה משמעותית מבניית אתר מורכב יותר.

השאר את פרטייך כאן ונחזור אלייך בהקדם (* שדה חובה)

captcha