קידום מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים הפכו בשנים האחרונות לאחת מהאטרקציות הכי נפוצות. אם בעבר אטרקציות כגון ליצנים, מופעי זיקוקים וכדומה היו אלו שהיו שולטים בכל אירוע הרי שכיום בעלי האירוע מחפשים משהו אחר, משהו שישאיר טעם טוב בפה והרבה זיכרונות נעימים מהאירוע אותו הם חוגגים.

בשביל להשאיר זיכרון לאורחים מהאירוע שלנו אנו צריכים משהו שיישאר איתם עוד זמן רב ובכל פעם שייחשפו אליו ייזכרו באירוע בערגה וישתפו זיכרונות עם מוזמנים אחרים שהיו באותו האירוע בו הם היו. מגנטים לאירועים אם כן זהו הפתרון האולטימטיבי לכך.

  • זוג בחתונה
  • צילום תמונת מגנט
  • ריקודים ברחבה

חתונה

חתונה היא עוד אחד מאותם אירועים שבהם מגנטים לאירועים יכולים להקפיץ את האירוע. מי לא היה רוצה שהדודה תדבר על האירוע שלו עוד חודשים רבים לאחריו? מי לא היה רוצה שבכל מפגש חברתי החברים עדיין יזכרו את החתונה? כל אחד היה רוצה ולכן זהו פתרון טוב להשאיר את האורחים בעניינים בזמן האירוע, ולהשאיר להם מגנטים לאירועים שבכל פעם שהם יראו אותם הם ייזכרו את החתונה שבה חגגו זמן לא רב קודם לכן.

בר מצווה

בר מצווה הוא אחד מאותם סוגי אירועים בהם ניתן להביא שירות של מגנטים לאירועים בשביל להשאיר זיכרונות טובים. באירוע מסוג זה ישנם מוזמנים רבים שהינם ילדים בני גילו של בר המצווה, וילדים נוטים לדבר הרבה אחר כך בינם לבין עצמם על כל אירוע שבו הם השתתפו, ולכן בשביל הנער זה יהיה מקפצה חברתית אם הוריו יביאו לבר מצווה שלו צלם של מגנטים לאירועים.

בנוסף, השיטוט של אותו צלם יהווה עניין רב אצל הילדים מה שישמור אותם בעניינים עם רצון להגיע לסוף האירוע ולקבל כל אחד את המגנטים בהם הם מצולמים.

השאר את פרטייך כאן ונחזור אלייך בהקדם (* שדה חובה)

captcha